Níže najdete hodnocení pana doktora Ventruby a V-CLINIC, importovaná z Google a Facebooku.

facebook
recommends

Dobrý den všem, před třemi týdny jsem podstoupila plastiku paží.Ruce jsem měla jak netopýr .Zhubla jsem 25 kg za rok a věk 55 let bylo jasné ,že se kůže nestáhne sama. Musim říct , že i když je to jen tři týdny tak výsledek je úžasný. Kliniku a pana doktora Ventrubu jsem si vybrala dle recenzí a udělala jsem opravdu dobře, když budu potřebovat zase něco vylepšit tak mám jasnou volbu. Při konzultaci byl pan doktor vstřícný a ochotný, vše vysvětlil navrhl řešení a já jen souhlasila. Na klinice jsou všichni neuvěřitelně ochotní , prostě super.Všem V-clinic vřele doporučuji 🙂

Blanka Sekaninová
Blanka Sekaninová
google

Pana Mudr Ventrubu doporučuji po mé předchozí zkušenosti,kde jsem nebyla s prací spokojená.Podstoupila jsem MyFacelift u pana mudr Ventruby na klinice s nejmodernější a nejnovější technikou. Přístup pana doktora a sestřiček byl naprosto úžasný a velmi profesionální. Jizvičky v obličeji a za ušima se velmi brzy zahojily a mé okolí vidělo krásný, mladistvý vzhled na mé tváři.Spokojenost byla a je obrovská.Operace horních a dolních víček na stejné klinice už byl bonbónek. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu na klinice, za výborně odvedenou práci, za přirozené omlazení tváře a skvělé prostředí,kde se cítíte jako v ráji. Určitě chci velmi ráda poděkovat a tuto kliniku a pana doktora Ventrubu doporučit všem.

Jaroslava Konečná
Jaroslava Konečná
google

Na klinice jsem podstoupila operaci očních víček. Celá akce od první konzultace až po závěrečné zhodnocení probíhala ve velmi přátelské duchu a na profesionální úrovni. Děkuji všem zúčastněným za skvělou práci a velmi vstřícný přístup. Výsledek je skvělý.

Lenka Auermüllerová
Lenka Auermüllerová
google

Na V Clinic jsem byla u MUDr.Ventruby 4.4.2023 na operaci HV. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor i sestřičky jsou velice milí lidé a s panem doktorem je velká legrace. Pan doktor vše vysvětlí a na otázky odpoví s největší odborností. Člověk se může zeptat úplně na vše. Pokud má někdo z operaci strach, tak vás ho pan doktor velice rychle a vtipně zbaví. Při operaci nic nebolelo. Vše co pan doktor při zákroku prováděl předem říkal, aby pacientka neměla strach nebo se náhodou nelekla. Profesionální personál.

Jolana Furstova
Jolana Furstova
google

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům kliniky plastické chirurgie V-CLINIK (zejména panu doktorovi) za profesionální přístup a skvělou práci. Ráda jejich služby zase využiji. Kyjovská

Michaela Kyjovská
Michaela Kyjovská
google

Na klinice jsem byla moc spokojena, absolvovala jsem operaci horních víček. Úžasný personál a perfektní práce pana doktora Ventruby .

Alena Nováková
Alena Nováková
google

Děkuji MUDr. Ventrubovi za můj nový a dokonalý dekolt. Byla jsem u pana doktora na reaugmentaci (na jiné klinice před 10ti lety mi udělali prsa se kterými jsem nebyla úplně spokojená) a jsem tak šťastná, že jsem dostala doporučení právě na pana doktora. Vyslechl mé požadavky a představy a přesně tak to udělal. Konečně mám prsa podle mých představ. Bonus jako šetrná anestezie a možnost po operaci za pár hodin být doma je velké + ! MUDr. Ventrubu moc doporučuji!!! ❤️

Monika Bajnokova
Monika Bajnokova
google

Velká spokojenost, doporučuji

Petra Křižovičová
Petra Křižovičová
google

U pana doktora Ventruby jsem podstoupila odstranění implantátů a následnou modelaci prsou. Na klinice jsem se díky profesionálnímu a opravdu milému přístupu cítila skvěle. Každý člen jeho týmu mi byl oporou a já se zákroku, díky nim, vůbec nebála. Moc děkuji panu doktoru Ventrubovi, báječné sestřičce Míši a všem jejím laskavým kolegyním. Odvedli úžasnou práci a já jsem z výsledku nadšená.

Andrea Novotná
Andrea Novotná

A zde jsou recenze importované ze Seznam .cz