Podtitulkem tohoto nadpisu by mohlo být: Výborná pověst předchází pečlivou práci.

Facelifting Brno

Plastická chirurgie zažívá v posledních letech obrovský boom. Lidé zkrátka touží vypadat dokonale a jsou ochotni investovat do svého vzhledu. Naše země je možná drobná svou velikostí, ale zato se může těšit vynikající pověstí v oblasti plastické chirurgie.

Pro nejrůznější zkrášlující zákroky sem jezdí klientela z různých koutů Evropy. Důvodem nejsou jen příznivější ceny oproti takovému Švýcarsku, ale především vysoká úroveň poskytovaných služeb.

Za krásou jedině do Brna

Cílem nejen naší, ale také evropské klientely se stále častěji stává druhé největší město České republiky – Brno. Zdejší péče má totiž tak výbornou pověst, že ji doslova předchází. Právě Brno se může pochlubit celosvětově uznávanými chirurgy a kapacitami ve svém oboru.

Zavítat sem můžete například za takovými odborníky, jakým je MUDr. Tomáš Ventruba – vyhledávaný specialista a kapacita na facelifty a plastiku víček. Nebo jeho otec Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA, kapacita na estetickou gynekologii.

Obličej je naše vizitka

Facelift Brno je stále vyhledávanější slovní spojení v souvislosti s hledáním estetických operací. Zákrok zaměřující se na odstranění povolené a přebytečné kůže v obličeji. Říká se, že obličej je naší největší vizitkou a stále více z nás je ochotných si za dokonalý odraz v zrcadle připlatit. Provede-li se zákrok správně, dokáže si poradit i s hlubokými nosoretními rýhami nebo druhou bradou – problémy, které ženy často řeší.

Nové technologie jsou příslibem pokroku

Doba jde kupředu a v Brně se tak neustále rodí nové technologie. Pokroky zaznamenává nejen pole medicíny, ale i plastické chirurgie. Podle odborníků v průběhu několika dalších (i desítek) let dojde k rozvoji zejména méně invazivních procedur.

Už teď jsou vidět výrazné změny například u silikonových implantátů. Ačkoli ještě před lety bylo nepředstavitelné, že si ženy budou moci nechat prsa zvětšit, dnes je to samozřejmostí. A pokrok v podobě až o 30 % lehčích implantátů je citelně znát.